ANALITYK, KTÓRY PRZEWIDZIAŁ V-BOUNCE BITCOIN’A NA 3,700 DOLARÓW UWAŻA, ŻE TO BĘDZIE NASTĘPNE.

Bitcoin znalazł się w stagnacji po tym, jak w poniedziałek skoczył do 11.500 dolarów. Jak napisano w tym artykule, aktywa są warte 10 950 dolarów – nieco mniej niż 5% poniżej lokalnego haju.
Analitycy pozostają optymistami co do BTC, argumentując, że aktywa te są gotowe do dalszego wzrostu w najbliższych dniach.
Jeden z Immediate Edge inwestorów przewiduje, że Bitcoin może osiągnąć 17.000 dolarów w najbliższych tygodniach i miesiącach.

Jest to ten sam inwestor, który wykonał historycznie dokładne połączenia. Na przykład, inwestor przewidział, że BTC będzie widział odwrócenie w kształcie litery V w marcu, a potem to zrobił.
Akcja cenowa BTC może być nieco zależna od ceny złota, która jest śledzona w ostatnich tygodniach i miesiącach.

BITCOIN MOŻE OSIĄGNĄĆ CENĘ 17.000 DOLARÓW W NAJBLIŻSZYCH MIESIĄCACH: TRADER

Bitcoin jest na dobrej drodze do skoku w kierunku 17.000 dolarów do końca roku, według jednego z najlepszych traderów. Inwestor, o którym mowa, to ten, który przewidział dosłownie godziny po tym, jak Bitcoin rozbił się do 3000 dolarów w marcu, że będzie widać odwrócenie w kształcie litery V.

Co do powodów, dla których przewiduje on 17.000 dolarów, inwestor mówi, że to zadowoli wzór ABC Elliot Wave.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Elliot Wave to rodzaj analizy technicznej, która przewiduje ruch rynków w przewidywalnych falach, które są „związane z ciągłymi zmianami nastrojów i psychologii inwestorów“.

„$BTC daje najczystszą konfigurację breakout-retest, jaką widziałem w bardzo długim czasie, podczas gdy każda fala korygująca od 4K była re-kumulacją pionową. Ma to wszystkie cechy charakterystyczne dla mocno wydłużonej piątej – poza BTC zazwyczaj lubiąca wydłużone piąte“.

Obrazek
Analiza cen BTC przez Ethereum Jack (@BTC_JackSparrow na Twitterze). Wykres z TradingView.com

Ta najnowsza analiza pojawia się wkrótce po tym, jak powiedział, że cena czołowego kryptońskiego produktu może osiągnąć 20 000 dolarów w 2020 roku:

„Uczciwa kwota ’19/20 Bitcoin akumulacji dzieje się przez wieloryby, które kupiły alt bottom My $BTC najlepiej zgadnąć na resztę roku. Paraboliczny rajd 17K jako alts trafia w zasięg dystrybucji, a następnie szeroki rynkowy shakeout, retest 10,5K i szlifować do ATH Wynik: uber rektness“.

Optymizm ten potwierdza również fraktal Nasdaqa z Wielkiej Recesji 2008. Fraktal sugeruje, że do końca roku BTC będzie obracać 20.000 dolarów.

ANALITYK BLOOMBERG UWAŻA, ŻE BTC UTRZYMA WYŻSZE CENY

Mike McGlone, starszy analityk surowcowy w Bloomberg Intelligence, mówi, że Bitcoin mógłby pójść wyżej:

„Bitcoin ma większe szanse na utrzymanie wyższego poziomu niż Nasdaq ze względu na rosnący popyt w porównaniu ze spadającą podażą i mniejszą zmiennością w porównaniu z Nasdaq. Płynność banku centralnego i bodźce fiskalne mogą ograniczyć spadek kapitału własnego, ale jest to paliwo dla hossy na rynkach quasi-walutowych…“.
McGlone argumentował ostatnio, że BTC osiągnie 20.000 dolarów do końca 2020 roku, powołując się na zmniejszenie o połowę wynagrodzenia blokowego. To jest 80% rajd od obecnej ceny do końca roku.